Логойда Лілія Святославівна

Освіта і трудова діяльність

У 2009 році закінчила з відзнакою Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Фармація». В 2010 році закінчила інтернатуру та магістратуру з відзнакою за спеціальністю «Загальна фармація».

Працює на кафедрі фармацевтичної хімії з 2010 року.

З жовтня 2013 року – заступник декана фармацевтичного факультету.

Наукова діяльність:

В березні 2013 року у спеціалізованій Вченій раді НФаУ (м. Харків) захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук на тему «Розробка і стандартизація седативного фармакологічного засобу з екстрактами валеріани, меліси та гліцину в таблетках» за спеціальністю 15.00.03 – стандартизація та організація виробництва лікарських засобів.

З лютого 2015 року – доцент кафедри фармацевтичної хімії.

Наукові інтереси:

Наукові дослідження в галузі стандартизації лікарських засобів та фармацевтичного аналізу. Активна участь у вигляді усних доповідей та постерів у міжнародних наукових конференціях (DUPHAT 2014 та DUPHAT 2015, CHEMTECH 2014, INTERNATIONAL CONFERENCE ON CHEMISTRY, ARAB HEALTH 2015, Beautyworld Middle East та інших), семінар-тренінг та практичний тренінг «Актуальні питання валідації методик виконання вимірювань та оцінювання невизначеності результатів вимірювань згідно вимог Європейської фармакопеї» (м. Дубай, ОАЕ) та інші тренінги, семінари, виставки.

Наукові публікації та рейтинги:

Є автором і співавтором 112 навчально-методичних та наукових публікацій