На кафедрі навчаються студенти фармацевтичного факультету з 1 по 5 курс денної форми навчання та з 1 по 6 курс заочної форми навчання. Викладаються дисципліни для вітчизняних та іноземних студентів спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» та «Фармація» (денна та заочна форми навчання) українською, англійською мовами.

доцент М.М. Михалків   зі студентами 8 групи під час практичного заняття з аналітичної  хімії (2014 рік)

старший викладач  В.І. Гнідець зі студентами 4 групи на практичному занятті по рефрактометрії (2014 рік)

асистент Л.С. Логойда  із студентами 9 групи на практичному заняття з фармацевтичної хімії (2014 рік)

За 2014 рік викладачі кафедри підготували і видали 3 навчально-методичних статті і одні тези, 4 робочі зошити до занять та 6 методичних рекомендації для студентів фармацевтичного факультету заочної форми навчання .

З 12.05.2014 по 23.05.2014 викладачі кафедри фармацевтичної хімії (Д.Б. Коробко, О.Б.Поляк, М.М. Михалків, І.Б. Івануса, Л.С. Логойда, Н.О. Зарівна, Н.В.Горлачук) пройшли курси підвищення кваліфікації "Інноваційні технології у медичній та фармацевтичній освіті" при Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ.

Доцент М. М. Михалків  та асистент І. Б. Івануса з 11.06.2014 по 26.12.2014 пройшли стажування у відділі спеціальних видів експертизи НДЕКЦ при УМВС України в Тернопільській області згідно з планом підготовки (від 11.06.2014), розробленим на підставі програми підготовки працівників Експертної служби МВС України за експертною спеціальністю 8.6 “Дослідження сильнодіючих та отруйних речовин”.

Викладачами кафедри постійно проводиться робота з розробки, оновлення та наповнення Web-порталу університету відповідними матеріалами по підготовці студентів до практичних занять і лекцій, мультимедійними презентаціями лекцій, методичними розробками тощо. Представлена на сайті ТДМУ імені І. Я. Горбачевського інформація відображує сучасний стан фармацевтичної науки та практики, висвітлює останні досягнення в галузі фармацевтичного і хіміко-токсикологічного аналізу, медичної хімії, фармакології тощо. 

Всі лекції, які читаються, забезпечені мультимедійними презентаціями. 

асистент Н.О. Зарівна зі студентами 5 групи на практичному занятті (2014 рік)

 асистент І. Б. Івануса із студентами 4 групи під час аналітичної хімії (2014 рік)

доцент О.Б. Поляк із студентами 5 групи під час фарм хімії (2014 рік)

За 2015 рік викладачі кафедри підготували і видали 1 навчально-методичну статтю і одні тези, 5 робочих зошитів до занять та 5 методичних рекомендації для студентів фармацевтичного факультету очної і заочної форми навчання.

Співробітники кафедри виступили керівниками, консультантами та рецензентами ряду курсових, дипломних та магістерських робіт студентів фармацевтичного факультету. Надано декілька відгуків на автореферати дисертаційних робіт. 

У 2014-2015 навчальному році всі викладачі кафедри виконали педагогічне навантаження згідно плану. 

Доценти М. М. Михалків  та І. Б. Івануса з 08.09.2015 р. по 06.10.2015 р. пройшли курси «Аналітично-контрольна фармація» м. Харків в Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації (Національний фармацевтичний університет). 

доцент Л.С. Логойда  зі студентами на занятті з фармацевтичної хімії  (2015 рік)

доцент О.Б. Поляк  зі студентами на занятті з фармацевтичної хімії (2015 рік)

доцент Д.Б. Коробко зі студентами на занятті з фармацевтичної хімії (2015 рік)

За 2016 рік викладачі кафедри підготували і видали 1 навчально-методичну статтю і троє тез, 4 робочих зошитів до занять та 5 методичних рекомендації для студентів фармацевтичного факультету очної і заочної форми навчання .

Розроблено тестові завдання типу КРОК-1 та КРОК-2 (українською та англійською мовами, у вигляді дистрактора для поповнення баз даних Всеукраїнського центру тестування).

асистент Н.О. Зарівна  із студентами 3 групи (2016 рік)

 доцент М.М. Михалків  із студентами 4 групи (2016 рік)

старший викладач  В.І. Гнідець зі студентами 5 групи (2016 рік)

Зусиллями викладачів кафедри для студентів очної та заочної форм навчання було видано ряд інформаційних матеріалів з фармацевтичної хімії, аналітичної хімії, токсикологічної хімії, в тому числі й англійською мовою. Робота в даному напрямку продовжується.

Для забезпечення якісного рівня практичної підготовки студентів на кафедрі створені необхідні умови для засвоєння та контролю практичних навичок, обов’язкових для 2-5 ліній Матрикулів, що відповідає освітньо-кваліфікаційним характеристикам в розрізі спеціальностей. 

За 2017 рік викладачі кафедри підготували і видали 1 навчально-методичні тези, 10 робочих зошитів до занять та 6 методичних рекомендації для студентів фармацевтичного факультету очної і заочної форми навчання. Оновлено всі робочі програми з дисциплін, які вивчаються на кафедрі. Було підготовлено та оновлено ряд методичних вказівок до практичних занять, доповнено матеріали підготовки до практичних занять та лекцій згідно встановлених у ТДМУ вимог .

За 2018 рік було підготовлено та оновлено ряд методичних вказівок до практичних занять, доповнено матеріали підготовки до практичних занять та лекцій згідно встановлених у ТДМУ вимог.

З 05.11.2018 по 23.11.2018 викладачі кафедри фармацевтичної хімії (Д.Б. Коробко, О.Б. Поляк, М.М. Михалків, І.Б. Івануса, Л.С. Логойда, Н.О. Зарівна) пройшли курси підвищення кваліфікації "Педагогічна майстерність викладачів вищих навчальних закладів" при ТДМУ.

доцент Л. С. Логойда із студентами 8 групи під час заняття з фарм хімії  (2018 рік)

студенти 7 групи під час практикуму з фармхімії (2018 рік)

студенти 7 групи під час практикуму з фармхімії (2018 рік)

Фармацевтична хімія посідає провідне місце серед спеціальних фармацевтичних дисциплін і дуже часто є ланцюгом, що поєднує їх між собою. Фармацевтична хімія – дисципліна, яка вивчає способи одержання, фізичні та хімічні властивості лікарських засобів; методи контролю якості ліків та зміни, що відбуваються з ними під час зберігання; застосування препаратів у медичній практиці, а також взаємозв’язок між їх хімічною структурою та дією на організм. 

студенти 5 групи 4 курсу у ваговій кімнаті (2018 рік)

Фармацевтична хімія, як наука, піднімає і вирішує найбільш складні питання фармації таким чином, що і зараз, і в майбутньому буде мати безсумнівну цінність для фахівців даної галузі.

доцент О.Б. Поляк проводить заняття із фармацевтичної хімії із студентами 5 групи (2018 рік)

Аналітична хімія має важливе значення в майбутній освіті провізора і є базовою дисципліною, яка допоможе в подальшому вивчити інші дисципліни, такі як фармацевтична, тоскикологічна хімія, тощо. Аналітична хімія відповідно до її застосування поділяється на якісний і кількісний аналіз. Якісний аналіз вивчає найбільш важливі аналітичні реакції іонів, способи їх виявлення в сумішах дробним і систематичним методами аналізу. 

доцент І.Б. Івануса зі студентами 3 група 2 курсу  під час практичного заняття з аналітичної хімії (2018 рік)

Практичні заняття з аналітичної хімії передбачають формування вміння та навичок їх практичного застосування теортичних основ шляхом індивідуального виконання студентом сформульованих завдань та вирішення ситуаційних задач.

студенти 3 група 2 курсу фармацевтичного факультету під час практичного заняття з аналітичної хімії (2018 рік)

Токсикологічна хімія є однією зі спеціальних фармацевтичних дисциплін, яка вивчає властивості сильнодіючих і отруйних речовин природного та синтетичного походження, їх розподіл і метаболізм в організмі людини; місця знаходження токсичних речовин і продуктів їх метаболізму у трупному матеріалі; розробляє методики виділення, ідентифікації і встановлення кількісного вмісту досліджуваних речовин в об’єктах біологічного походження. 

студенти 405 групи із доцентом М.М. Михалків  під час практикуму з токсикологічної хімії (2018 рік)

студенти 7 групи 5 курсу фармацевтичного факультету  на занятті з токсикологічної хімії (заочна форма навчання) (2018 рік)

За умов несприятливої токсикологічної ситуації, зумовленої екологічними і технологічними катастрофами, професійними захворюваннями, нещасними випадками у побуті, організм людини піддається досить серйозному впливу токсичних речовин, що позначається на стані його здоров’я. Таким чином, необхідність своєчасного виявлення отруйних та небезпечних речовин, номенклатура яких постійно зростає, попередження захворювань чи смертельних випадків від них є актуальною проблемою сучасної медичної науки.

студенти  502 групи курсу під час практикуму з токсикологічної хімії  (2018 рік)

асистент Л.С. Криськів  на практичному занятті з ФМА в 4 групі 1 курсу фармацевтичного факультету (2018 рік)

асистент Т.В. Кучер  із студентами 308 групи на практичному занятті з "Фізико-хімічного аналізу у створенні ліків". (2018 рік)

Фармацевтична хімія має важливе значення в майбутній освіті провізора і є базовою дисципліною, котру студенти вивчають протягом третього, четвертого та п'ятого курсів. Розглядаючи теоретичний матеріал, що стосується методів одержання, фізико-хімічних властивостей, методик ідентифікації, встановлення доброякісності та кількісного визначення субстанцій різних груп препаратів, студенти набувають знань, необхідних у подальшій роботі провізора.

доцент Н. В. Горлачук  під час практичного заняття з фармацевтичної хімії зі студентами 3 курсу (2019 рік)

асистент Л. С. Криськів  під час практичного заняття зі студентами 3 курсу (2019 рік)

студенти 5 курсу під час заняття з токсикологічної хімії (2019 рік)

студенти 4 курсу виконують практичну роботу з фармацевтичної хімії (2019 рік)

студенти 2 курсу під час практичної роботи з аналітичної хімії (2019 рік)

студенти 4 курсу виконують практичну роботу з фармацевтичної хімії (2019 рік)

28 березня 2019 року на базі Національного фармацевтичного університету (м. Харків) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтична хімія» .  

відкриття олімпіади з фармацевтиної хімії (м. Харків, березень 2019 року)

Дві студентки четвертого курсу фармацевтичного факультету ТДМУ (Мар’яна Горин та Надія Маланчук, керівник делегації – доц. Лілія Логойда) доклали чимало зусиль, щоб відстояти честь університету на всеукраїнському рівні. Олімпіада складалася з двох етапів – теоретичного і практичного. Під час теоретичного етапу студенти повинні Були виконати завдання декількох рівнів складності: логічні ланцюги і вирішити професійні ситуаційні завдання. Впродовж практичного туру олімпіади студенти отримали цікаві завдання, завядки яким була можливість перевірити як практичні навички, так і ерудицію учасників. За результатами усіх виконаних завдань упродовж двох турів третє місце в олімпіаді виборола студентка ТДМУ Мар’яна Горин. 

вручення диплома Мар'яні Горин, сертифікату - Надії Маланчук, подяки - доценту Л. С. Логойді (2019 рік)

7 травня 2019 року для студентів фармацевтичного факультету та викладачів кафедри фармацевтичної хімії була прочитана лекція працівником ПАТ «Галичфарм» Корпорації «Артеріум» Марією Голойдою на тему "Роль аналітичних методів в забезпеченні якості лікарських засобів". 

Марія Голойда читає лекцію по застосуванню фізичних методів аналізу (2019 рік)

студенти і викладачі кафедри слухають лекцію (2019 рік)

спільне фото слухачів лекції та представників ПАТ «Галичфарм» (2019 рік)

Студенти мали можливість зустрітися і поспілкуватися з представником практичної фармації. На лекції нагошувалося про важливість вивчення методів аналітичної хімії та їх застосування на різних ланках створення лікарських засобів. Розглядалися, як класифікація інструментальних методів аналізу, так і практичне їх застосування в різних галузях фармації. 

31 жовтня 2019 року завідувач кафедри Л. С. Логойда зі студентами Іноземного факультету 506 групи відвідали лабораторію з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Тернопільській області. 

завідувач кафедри фармацевтичної хімії Л. С. Логойда зі студентами у лабораторії контролю якості (2019 рік) 

Ознайомлення з структурою та особливостями роботи лабораторії провів начальник Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Тернопільській області Пронів Тарас Андрійович. Про здійснення державного контролю у сфері якості та безпеки лікарських засобів розповіла завідувач лабораторії Дмитрів Марія Іванівна.

завідувач кафедри Л. С. Логойда зі студентами 506 групи  факультету Іноземних студентів у лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції (2019 рік)

Даний навчально-практичний захід проведено в рамках договору співпраці між Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Тернопільській області та Тернопільським національним медичним університетом.

У зв'язку  з переходом у 2020-2021 році на дистанційну форму навчання практичні заняття та лекції для студентів проводиться в режимі онлайн.

Викладачі кафедри  зі студентами під час практичних занять в онлайн форматі (2020 рік)

Практичні заняття та лекції в режимі онлайн  за допомогою засобів системи Microsoft Teams є новим досвідом в роботі кафедри фармацевтичної хімії . 

Викладачі кафедри  зі студентами під час практичних занять в онлайн форматі (2020 рік)

23-25.12.2020 р. студенти фармацевтичного факультету заочної форми навчання складали державний іспит з фармацевтичної хімії 

Викладачі кафедри  зі студентами під час складання державного іспиту  (2020 рік)

Враховуючи ситуацію з пандемією Covid-19 у 2021-2022 навчальному році, практичні заняття на кафедрі фармацевтичної хімії проводять з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог, лекції  - в режимі онлайн  за допомогою засобів системи Microsoft Teams. 

Доцент Л. Мосула та асистент К. Пелешок під час практичних занять  (2021 рік)

Враховуючи ситуацію з загарбницькою війною, у 2022-2023 навчальному році практичні заняття на кафедрі фармацевтичної хімії проводять очно, лекції  - в режимі онлайн за допомогою засобів системи Microsoft Teams, враховуючи сигнал "повітряної тривоги" .

Студенти фармацевтичного факультету під час практичних занять, враховуючи сигнал повітряної тривоги  (2022 рік)

28 листопад 2022 року студенти фармацевтичного факультету заочної форми навчання складали єдиний державний комплексний іспит.

Викладачі кафедри  зі студентами під час складання державного іспиту  (2022 рік)

Іспит з фармацевтичної хімії проводили викладачі кафедри: проф., зав. кафедри Л. Логойда та доценти Д. Коробко, О. Поляк. 29 студентів успішно здали іспити. 

7 лютого 2023 року викладачами кафедри було проведено перший тур олімпіади з фармацевтичної хімії.

В олімпіаді брали участь 13 студентів 4 курсу фармацевтичного факультету.

доценти кафедри  О. Поляк та Т. Кучер  під час проведення олімпіади  (2022 рік)

доценти кафедри  О. Поляк та Т. Кучер  під час нагородження грамотами  за олімпіаду  (2022 рік)

За результатами олімпіади 1 місце одержала студентка 404 групи Афоніна Еліза.

Конкурсною комісією МОЗ, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 12 січня 2023 року № 60  «Про утворення конкурсної комісії з відбору претендентів для включення до складу груп експертів Міністерства охорони здоров’я України» відібрані кандидатури та сформована група експертів МОЗ України за напрямом «Фармація. Клінічна фармація. Клінічна фармакологія», яка затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 2 березня 2023 року, з метою удосконалення організаційно-методичної роботи та забезпечення ефективної координації профільних напрямів.

завідувач  кафедри  Л. Логойда під час засідання групи експертів МОЗ України   (2023 рік)

15.03.2023 р. відбувалася перше засідання групи експертів МОЗ України за напрямом «Фармація. Клінічна фармація. Клінічна фармакологія». Проф. Лілія Логойда увійшла до групи експертів та на засіданні обрана секретарем робочої групи експертів.

Фармацевтичний факультет Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України має договір про співпрацю з Тернопільським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України. Відповідно до укладеного договору викладачами кафедри фармацевтичної хімії М. Михалків та І. Іванусою 03 квітня 2023 року було організовано профорієнтаційну екскурсію студентів 4 та 5 курсів фармацевтичного факультету до НДЕКЦ МВС України м. Тернопіль. Було відвідано ряд відділів. Зокрема, відділ досліджень матеріалів, речовин і виробів, де в хімічній лабораторії, а також на сучасному обладнанні (хромато-мас спектрометр, газовий хроматограф) проводять експертизи різноманітних речовин (наркотичних, сильнодіючих, психотропних, вибухонебезпечних, тощо)

доценти  кафедри  М. Михалків та І. Івануса зі студентами під час екскурсії  Тернопільським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України   (2023 рік)

Також відвідано біологічну лабораторію, в якій проводять аналіз змивів крові, волосся та ДНК-експертизу.  У секторі технічної експертизи документів та почерку виконують експертизу паперових грошей, документів (угод, водійських прав, паспортів громадянина України та закордонного), почерків (фальсифікація підпису, документів, аналіз записок, заяв, тощо). Сектор дослідження зброї (судова балістика) допомагає розслідувати злочини, в яких фігурує вогнепальна зброя та  проводять дослідження патронів. Екскурсія була дуже захоплюючою, змістовною і пізнавальною не тільки в науковому плані, а й з практичної точки зору, супроводжувалася поясненнями на конкретних прикладах, та тим самим ще більше зацікавлюючи студентів. Вони задавали багато різноманітних питань щодо різних життєвих ситуацій і практичних навиків в побуті, наукових підходів до проведення досліджень, а працівники надавали кваліфіковані та науково-обґрунтовані відповіді.

12 квітня 2023 року відбулось засідання кафедри фармацевтичної хімії, на котрому була проведена апробація магістерських робіт студентів 5 курсу.

викладачі кафедри  з магістрантами під час  апробації  магістерських робіт (2023 рік)

Магістрантами кафедри Б. Бондар, К. Будзівулою, С. Процик були представлені доробки по магістерських роботах. В обговорені представлених доповідей, взяли участь викладачі кафедри фармацевтичної хімії, декан факультету Д. Коробко та доцент кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків Г. Козир.

21 лютого 2024 року перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтична хімія» був проведений відповідальними за підготовку викладачами кафедри фармацевтичної хімії доцентом Ольгою Поляк (голова журі), доцентом Тетяною Кучер, доцентом Надією Зарівною та асистентом Мар’яною Горин. В олімпіаді взяло участь 12 здобувачів вищої освіти четвертого курсу фармацевтичного факультету.

викладачі кафедри  зі студентами 4 курсу під час олімпіади з фармацевтичної хімії  (2024 рік)

На кафедрі попередньо була затверджена методика проведення олімпіади. Студенти впродовж двох годин мали надати письмові відповіді на 5 завдань відповідного рівня складності (ситуаційні задачі, тести на відповідність, схеми синтезу тощо) в розрізі теми «Антибіотики, сульфаніламідні препарати». Викладачами кафедри були розроблені критерії оцінювання відповідей учасників олімпіади. За підсумками проведення першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтична хімія» визначено чотирьох переможців:

–  перше місце: Володимир Моргун;

– друге місце: Марина Кріль;

– третє місце: Вікторія Коржовська, Оксана Серафин.

29 лютого та 5 березня 2024 року здобувачі вищої освіти 5 курсу фармацевтичного факультету під час вивчення вибіркової дисципліни «Виробнича практика за спеціалізацією: Фармацевтична хімія» мали ознайомчу екскурсію у Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України (НДЕКЦ). Центр є підрозділом Експертної служби МВС України. Екскурсія для них проведена в рамках укладеної угоди про співпрацю між Тернопільським національним медичним університету імені І. Горбачевського МОЗ України та НДЕКЦ. На даний час Центр є провідною експертною установою Тернопільщини і спеціалізується на техніко-криміналістичному забезпеченні проведення слідчих дій, судово-експертному забезпеченні розслідування кримінальних правопорушень та виконанні досліджень. 

викладачі кафедри  зі студентами під час екскурсії в НДЕКЦ  (2024 рік)

 Судові експерти відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів та сектору біологічних досліджень ознайомили здобувачів вищої освіти та викладачів з особливостями проведення судових експертиз та експертних досліджень за напрямами, які є освоєними даними підрозділами. Як зазначила експерт відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів, експертиза наркотичних, сильнодіючих і психотропних речовин належить до трудомістких та складних завдань, і саме на неї припадає найбільший об’єм роботи. При цьому, раніше у дослідженнях переважали рослинні речовини, зараз – це синтетичні наркотики. Слухачам розповіли про специфіку дослідження конкретних об'єктів, встановлення їх групової приналежності чи загального джерела їх походження з використання методів якісних хімічних реакцій, хроматографії в тонкому шарі сорбенту та газової хроматографії з використання полум'яно-іонізаційного детектора (ПІД) та мас-селективного детектора (МСД). 

викладачі кафедри  зі студентами  5 курсу під час екскурсії в НДЕКЦ  (2024 рік)

Співробітники відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень розповіли про вибухонебезпечні предмети, а саме: ручні протитанкові гранатомети одноразового застосування – RPG-76, RPG-75, АТ-4 та піротехнічні копії гранат американського зразку М67 – П-67-М. Також представив уламки ракети та БПЛА, які були вилучені під час проведення оглядів місць подій за фактом збройної агресії рф. Під час проведення заходу здобувачі вищої освіти неодноразового задавали запитання про діяльність НДЕКЦ та його можливості. На усі поставлені запитання вони отримували кваліфіковані відповіді.

Іншою не менш цікавою та актуальною була екскурсія в Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області (Держлікслужбу). Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області, створена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2016 року №355 «Про утворення територіальних органів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками». Голова Тернопільської обласної державної адміністрації координує діяльність Служби і сприяє їй у виконанні покладених на Службу завдань. Про діяльність та повноваження Держлікслужби розповів начальник служби Тарас Пронів .

викладачі кафедри  зі студентами  5 курсу під час екскурсії в Держлікслужбу (2024 рік)

Здобувачам вищої освіти та викладачам було цікаво дізнатись про процедуру отримання зразка лікарського засобу для лабораторного аналізу, видання позитивних/негативних висновків, що робити при виявленні неякісних ЛЗ, зберігання реактивів, ведення документації тощо. Особливо пізнавально було дізнатися принцип роботи лабораторного обладнання та сферу його застосування, зокрема, високоефективного рідинного хроматографа, також про виявлення неякісного лікарського засобу в аптечних закладах.

18 березня 2024 року до ТНМУ завітали учні старших класів Тернопільської загальноосвітньої школи № 16 імені В. Левицького, яких супроводжувала заступник директора з навчально-виховної роботи Марія Балящук. Доцент кафедри фармацевтичної хімії Ірина Івануса запросила гостей на практичне заняття, де проводилося кількісне визначення АФІ (активного фармацевтичного інгредієнта) в лікарських препаратах. Про роботу кафедри говорив доцент Любомир Криськів.

Учні шкіл Тернополя під час екскурсії на кафедрі фармацевтичної хімії (2024 рік)

20 березня 2024 року на кафедру завітали учні старших класів Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» і Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 імені В. Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов у супроводі педагогів – Ірини Сендзюк, Мирослави Садівник, Зоряни Лящук та Тетяни Левицької. Доцент кафедри фармацевтичної хімії Марія Михалків продемонструвала хімічні реакції на виявлення катіонів в розчинах з використанням різних реагентів. Школярі побували на практичному занятті «Функціональний аналіз органічних речовин» (доцент Тетяна Кучер).