Інститут кураторів

Список кураторів

І курс

2 група доц. Івануса І.Б.

4 група ас. Криськів Л.С.

5 група доц. Логойда Л.С.

2 курс

3 група доц. Зарівна Н.О.

3 курс

2 група доц. Поляк О.Б.

5 група доц. Михалків М.М.

8 група ас. Кучер Т.В.

4 курс

7 група доц. Мосула Л.М.

5 курс

1 група доц. Горлачук Н.В.

2018 -2019 навчальний рік

Театральний вечір

27 листопада 2018 року викладачі кафедри разом із студентами фармацевтичного факультету відвідали виставу Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка "Майська ніч"

Вистава "Майська ніч" (листопад 2018 року)

Кафедра фармацевтичної хімії із своїми кураторськими групами у театрі (листопад 2018 року)

доц. Івануса І.Б. із 2 групою 1 курсу фармацевтичного факультету (листопад 2018 року)

доц. Михалків М.М. із 5 групою 3 курсу фармацевтичного факультету (листопад 2018 року)

ас. Криськів Л.С. із 4 групою 1 курсу фармацевтичного факультету (листопад 2018 року)

доц. Поляк О.Б. із 2 групою 3 курсу фармацевтичного факультету (листопад 2018 року)

Вшанування па'мяті жертв голодомору

24 листопада викладачі кафедри разом із студентами прийняли участь у загальноміському заході вшанування па'мяті жертв голодомору

доц. Івануса І.Б. із студентами фармацевтичного факультету (листопад 2018 року)

доц. Івануса І.Б. із студентами фармацевтичного факультету (листопад 2018 року)

З нагоди свят Покрови Пречистої Богородиці, 74-річчя створення УПА, Дня українського козацтва, Дня захисника України кафедра фармацевтичної хімії взяла участь в організації благодійного ярмароку. Викладачі і студенти підійшли до проведення цього заходу відповідально і творчо.

Метою цього заходу був збір коштів на потреби «Дому милосердя» у місті Чорткові, який перебуває під опікою ТДМУ. Ця громадська організація створена завдяки благодійним пожертвам для подолання проблеми відсутності центрів соціальної адаптації, розвитку та реабілітації дітей з особливими потребами. Усього у Чорткові є 350 неповносправних дітей, з них – 150 у самому місті, решта – з інших районів та областей.

До проведення ярмарку всі ретельно готувалися. Учасники прагнули креативно підійти до оформлення солодощів і страв. Студенти першого і третього курсів фармацевтичного факультету постаралися оформити свої столи в осінньому стилі – вони принесли гарбузи, розмаїте збіжжя, аби відобразити щедрість врожаю цієї пори.

Варто відзначити, що найбільшу суму за свої солодощі отримали представники фармацевтичного факультету – 4472 гривні.

Ще однією важливою складовою цього заходу було те, що викладачі і студенти вміють об’єднувати зусилля, підтримувати один одного заради благородної цілі.

Доц. Поляк О.Б. із 2 групою 3 курсу фармацевтичного факультету (жовтень 2018 року)

доц. Поляк О.Б. на ярмарку (жовтень 2018 року)

ас. Кучер Т. В. із 8 групою 3 курсу фармацевтичного факультету (жовтень 2018 року)

ас. Криськів Л. С. із 4 групою 1 курсу фармацевтичного факультету (жовтень 2018 року)

Доц. Івануса І.Б. із 2 групою 1 курсу фармацевтичного факультету (жовтень 2018 року)

2017 -2018 навчальний рік

Театральний вечір

7 травня 2018 року викладачі кафедри разом із студентами фармацевтичного факультету відвідали виставу Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка "Як наші діди парабкували"

Тернопільський драмтеатр імені Т.Г. Шевченка. доц. Поляк О.Б. із студентами 2 групи (2018 рік)

Тунель кохання. Дубенський замок. Тараканівський форт

6 травня 2018 року викладачами кафедрибула організовна поїздка із студентими 2 курсу фармацевтичног факультету (кураторські групи) на Рівненщину.

Тунель Кохання — популярний туристичний об'єкт, розташований біля селища Клевань, що у Рівненському районі Рівненської області.

Тунель Кохання розташований на відрізку (близько 4 км) залізничної колії, яка веде від селища Клевань до селища Оржів.

Це — зелений тунель у лісовому масиві, утворений через рух потягу до/від деревообробного заводу в Оржеві. На своєму шляху через ліс потяг збиває гілки дерев, кущів. Внаслідок цього утворився щільний коридор точної арочної форми. Тож це аж ніяк не є дивом природи.

Тунель кохання. Викладачі кафедри із студентами 2 курсу (2018 рік)

Дубенський замок (замок князів Острозьких — Любомирських) — фортеця в місті Дубно Рівненської області. Визначна пам'ятка історії, культури та архітектури України.

Дубенський замок. Викладачі кафедри із студентами 2 курсу (2018 рік)

Тараканівський форт (інші назви — Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) — оборонна споруда, архітектурна пам'ятка 19 століття. Розташована неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над рікою Іквою.

Тараканівський форт. Викладачі кафедри із студентами 2 курсу (2018 рік)

Зробимо місто чистішим!!!

Студенти другого курсу фармацевтичного факультету (1, 2 (куратор доц. Поляк О.Б.), 3, 4, 5 (куратор доц. Михалків М.М.) та 8 (куратор ас. Кучер Т.В.) груп) активно долучилися до прибирання околиць нашого міста.

Студенти 2 курсу фармацевтичного факультету прибирають околиці Тернополя (2018 рік)

Бесіди викладачів кафедри щодо протидії торгівлі людьми

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року №111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», наказу Міністерства освіти і науки України від. 08.04. 2016 № 405, беручи до уваги лист Міністерства соціальної політики від 03.03.18 №4265/ 0/2 – 18/38, викладачі кафедри ознайомили студентів із відеороликом із протидії торгівлі людьми «Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення», а також провесли відповідні виховні бесіди на зазначену тематику.

доц. Михалків М.М. із студентами 5 групи 2 курсу (березь 2018 р.)

ас. Кучер Т.В. із студентами 8 групи 2 курсу (березь 2018 р.)

Порятунок лелек

Студенти 2 групи другого курсу фармацевтичного факультету – Світлана Басів, Оксана Боса, Аліна Пивовар, Наталія Драгомирецька, Елізавета Криськова, Андрій Мілінчук (куратор доц. Поляк О.Б.) відгукнулися на заклик тернополян у соцмережах щодо порятунку лелек. Ініціативу молоді підтримали адміністрація ТДМУ і центр виховної роботи та культурного розвитку. Виш надав студентам мікроавтобус, кошти для закупівлі риби, а також відходи з їдалень, які придатні для годування птахів. 21 березня 2018 року група студентів поїхала у село Застав’є, де мала нагоду погодувати лелек.

Студенти 2 групи другого курсу фармацевтичного факультету годують лелек (2018 рік)

Студенти-фармацевти ТДМУ організували гру з пейнтболу з нагоди Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України, 13 жовтня, студенти п’ятого курсу фармацевтичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського організували пейнтбольну гру на території клубу «Арсенал».

IMG_4966
IMG_4988
IMG_4979

доц. Поляк О.Б. із своєю кураторською групою (2016 рік)

«Цю спортивну подію ми водночас присвятили річниці створення Української Повстанської Армії. Для нас поєднання фізичної активності з патріотичним вихованням є важливим. Ідея проведення такого заходу належить завідувачу кафедри фармацевтичної хімії Ользі Поляк. Ми відразу відгукнулися на її пропозицію і вирішили гру в пейнтбол приурочити до 14 жовтня. Я і мої друзі мали змогу переконатися, що пейнтбол – це не тільки чудова розвага і відпочинок, а й добрий спосіб оздоровлення завдяки свіжому повітрю і якісному адреналіну в крові!», – поділилася враженнями учасниця заходу, студентка Тетяна Атаманчук.

IMG_4964
IMG_4965
IMG_4991

доц. Поляк О.Б. із своєю кураторською групою (2016 рік)

Майбутні провізори закликають всіх студентів університету спробувати себе в екстремальному відпочинку – пейнтболі – і отримати неймовірні емоції та незабутні спогади. Непогано було би також провести турнір з пейнтболу між командами факультетів університетів.2017 -2018 навчальний рік