Викладачі кафедри приймали участь у міжнародній програмі стажування "Європейська хімічна школа для українців"  (2023 рік)

Доценти кафедри та  студенти-випускники на церемонії вручення дипломів (2023 рік)

Викладачі кафедри зі студентами під час ЄДКІ у офлайн та онлайн форматах (2023 рік)

Доценти  кафедри  Л. Мосула та Т. Кучер показували хімічні досліди на 10-тих ювілейних наукових пікніках (2023 рік)

Доценти  кафедри  М. Михалків та І. Івануса зі студентами під час екскурсії  Тернопільським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України   (2023 рік)

Викладачі кафедри з магістрантами під час апробації магістерських робіт (2023 рік)

Доцент М. Михалків  зі студентами 4 курсу під час практичних занять з токсикологічної та судової хімії (2023 рік)

Викладачі кафедри разом зі студентами фармацевтичного факультету під час складання державного іспиту з фармацевтичної хімії (2022 рік)

Викладачі кафедри разом зі студентами  4 курсу під час іспиту з фармацевтичної хімії у бомбосховищі  (2022 рік)

Доценти кафедри разом зі студентами  кураторських груп на благодійному ярмарку  (2022 рік)

Доценти кафедри М. Михалків, Н. Горлачук, Т. Кучер, Л. Криськів  на виставі  "Голгофа" у драмтеатрі (2022 рік)

Доценти кафедри О. Поляк та Н. Зарівна зі студентами кураторських груп на концерті сучасної української музики «Ми Є» (2022 рік)

Студенти фармацевтичного факультету під час практичних занять, враховуючи сигнал "повітряної тривоги" (2022 рік)

Колектив кафедри під час наукової доповіді  професора кафедри органічної хімії Харківського національного університету  О. Кириченка в онлайн форматі  (2022 рік)

Викладачі кафедри зі студентами під час виконання гімну у дворику корпусу  (2022 рік)

Студенти фармацевтичного факультету під час практичних занять, що проводять доцент М. Л. Мосула та асистент К.Є. Пелешок (2021 рік)

Колектив кафедри проводить науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Current trends in pharmaceutical chemistry and standardization of medicines» в онлайн форматі  (2021 рік)

Студенти фармацевтичного факультету заочної форми навчання під час складання державного іспиту з фармацевтичної хімії (2020 рік)

Викладачі та аспіранти фармацевтичного факультету  під час  онлайн тренінгу з ЯМР-спектроскопії, який організували спеціалісти лабораторії ЯМР-спектроскопії Університету Мансури (Єгипет) (2020 рік)

Студенти 106 групи разом з куратором Л. М. Мосулою провели благодійну акцію “Нагодуй безпритульних тварин” (2020 рік)

Л. С. Логойда отримала нагороду «За наукові досягнення в медицині» та медаль Святого Пантелеймона (2020)

Студенти фармацевтичного факультету під час практичних занять в режимі онлайн за допомогою засобів системи Microsoft Teams  (2020 рік)

Доценти Н. В. Горлачук та Л. М. Мосула під час практичних занять (2019)

Колектив кафедри фармацевтичної хімії  (зліва направо): доц. М. М. Михалків, доц. Д. Б. Коробко,  доц. І. Б. Івануса, доц. Л. М. Мосула , ст. лаб. О. В. Бача, доц. Н. В. Горлачук, асист. Т. В. Кучер , доц. Л. С. Логойда, доц. О. Б. Поляк, асист. Л. С. Криськів, доц. Н. О. Зарівна, ст. лаб. М. Б. Данилюк (2019 рік)

доценти І. Б. Івануса та М. М. Михалків 16-20 листопада здійснили виїзний модуль вузькопрофільного стажування на базі Uniwersytet Medyczny w Lublinie (2019 рік)

завідувач кафедри Л. С. Логойда зі студентами  506 групи відвідали лабораторію з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Тернопільській області  (2019 рік)

доцент Н.О. Зарівна зі студентами 303 групи під час благодійного ярмарку (2019 рік)

доцент О.Б. Поляк  та асистент Т. В. Кучер купляють солодощі на благодійному  ярмарку (2019 рік)

доцент О.Б. Поляк  на концерті, присвяченому дню захисника України (2019 рік)

асистенти Т. В. Кучер  та Л. С. Криськів зі студентами на екскурсії  у Науковому Центрі Тернополя  (2019 рік)

доцент І.Б. Івануса  із студентами на екскурсії до крипти Архікатедри (2019 рік)

доцент М.М. Михалків  із студентами у театрі (2018 рік)

доцент І.Б. Івануса  із студентами у театрі (2018 рік)

асистент Л.С. Криськів  із студентами у театрі (2018 рік)

доцент О.Б. Поляк  із студентами у театрі (2018 рік)

доцент І.Б. Івануса  із студентами вшановує память жертвам голодомору (2018 рік)

доцент О. Б. Поляк  та асистент Т. В. Кучер  зі студентами на благодійному ярмарку (2018 рік)

доцент І. Б. Івануса  із студентами на благодійному ярмарку (2018 рік)

асистент Л.С. Криськів  із студентами на благодійному ярмарку (2018 рік)

доценти І.Б. Івануса та М.М. Михалків  зі студентами в тунелі кохання (2018 рік)

викладачі кафедри із студентами в Тараканівському форті (2018 рік)

доценти Л. М. Мосула, Н.В. Голачук, О.Б. Поляк  із студентами в тунелі кохання (2018 рік)

доцент О.Б. Поляк  із студентами в Тараканівському форті (2018 рік)

доцент І.Б. Івануса  із студентами в Дубенському замку (2018 рік)

доцент І.Б. Івануса  із студентами в Тараканівському форті (2018 рік)

доцент М.М. Михалків  із студентами в Тараканівському форті (2018 рік)

доцент О.Б. Поляк  із студентами в тунелі кохання (2018 рік)

викладачі кафедри зі студентами другого курсу в Дубно (2018 рік)

Студент А. Мілінчук на порятунку лелек (2018 рік)

Студенти 2 групи приїхали готувати лелек (2018 рік)

Студентка С. Басів годує лелек (2018 рік)

Викладачі кафедри зі студентами 2 курсу у Вишнівецькому палаці (2017 рік)

Викладачі кафедри зі студентами на екскурсії у Вишнівецькому палаці (2017 рік)

викладачі кафедри із студентами в Збаразькому замку (2017 рік)

доцент І.Б. Івануса із кураторською групою на благодійному ярмарку (2016 рік)

Викладачі кафедри купляють солодощі на благодійному ярмарку (2016 рік)

доцент М.М. Михалків  із студентами кураторської групи на благодійному ярмарку (2016 рік)

доцент Д.Б. Коробко купляє солодощі на благодійному ярмарку (2016 рік)

Доцент О. Б. Поляк зі студентами на екскурсії в музеї  Соломії  Крушельницької (2016 рік)